No999. Wenzhou lotniskowy wenzhou miasto, Zhejiang porcelana
Dom

Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd

Chiny Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Certyfikaty
Twoja rura ze stali nierdzewnej jest tak dobra, jak rynek europejski i amerykański, już wymienię twoją firmę jako naszego głównego dostawcę.

—— --USA - Tony

Jestem bardzo zadowolony z Twojej jakości, kiedy pierwszy raz odwiedzam twoją fabrykę w Chinach, a twoja cena jest taka sama jak przy wchłanianiu.

—— - Brazylia - José Tadeu

To już nasza czwarta współpraca w tym roku i bardzo się cieszę, że możesz dostarczyć towar na czas, a nawet z góry.

—— - Weneezuela - lucy sam

Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ znalazłem naprawdę producenta, który specjalizuje się w cienkich ścianach bezszwowych rur ze stali nierdzewnej o dużej średnicy. Boże błogosław

—— --Urited Emirates Emirates - Hevel

Cześć Bain. Jesteś osobą godną zaufania i cieszę się, że mogę z tobą współpracować.

—— - Rosja - aleksandr

Stal ZheHeng, stabilna jakość, rozsądna cena, świetna firma.

—— --Chile - andrea

Im Online Czat teraz

Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : ZHEHENG
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 6,000,000-8,000,000
Rok założenia : 1995
pc Export : 60% - 70%
WENZHOU ZHEHENG STEEL INDUSTRY Co., Ltd

Stal Zheheng jest jednym z producentów, eksporterem, konsultantem, dostawcą specjalizującym się w dziedzinie rur ze stali nierdzewnej, łączników rurowych, kołnierzy i innych akcesoriów ze stali nierdzewnej. Jest to kompleksowa firma, nasz zespół ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie stali nierdzewnej, w szczególności w rurach wymiennika ciepła i rurach o dużej średnicy z ultra-długimi, ultracienkimi, ultra-grubymi lub bardzo dużymi różnorodnymi i niektórymi projekty specjalne.

Po latach starań staliśmy się coraz silniejsi, mamy cztery firmy zlokalizowane odpowiednio w wenzhou (centrala), lishui, miasto Chengdu, dwa czynniki z zakładu rur nierdzewnych ss w lishui, kolejne jedno warsztatowe instalacje rurowe w wenzhou, jedna krajowa firma handlowa z siedzibą w Chengdu.

Pozwala nam oferować wysoce konkurencyjne rozwiązania o certyfikowanej jakości, spełniające wysokie standardy dzisiejszej branży. W łańcuchu dostaw Wenzhou zheheng steel Co.Ltd. Stal / Duplex / Super Duplex Stalowe rury i rury, które są produkowane przez naszą fabrykę Zhejiang kanglong steel Co., Ltd i Zhejiang hongsheng special steel Co.ltd. A produkty rurowe ze stali nierdzewnej (łokieć / trójnik, reduktor / kołnierze) produkujemy w naszej fabryce Zhejiang uprzejmie armatury rurowej, LTD, i wszystkich innych dostawców produktów są zatwierdzone przez nasz dział QC. Nasi dostawcy są zatwierdzone przez PED, AD2000, DNV, ABS, TS, GL, LR, KR, GOST, NK itp.

Na czas, w budżecie, od ponad 20 lat

Nasza reputacja zapewnia konkurencyjne ceny, usługi techniczne i terminowość dostaw dla każdego projektu od ponad 20 lat. Nasz ekwipunek jest skomputeryzowany, dzięki czemu nasi pracownicy mogą szybko reagować na wszystkie Twoje prośby. Jeśli konkretnego produktu nie ma na stanie, gdy go o to poprosisz, gwarantujemy wysyłkę tego samego dnia lub najkrótszy czas realizacji zamówienia.

Nasze standardowe produkty feture to 304 / 304L, 316L, 321,310s, austentic serious, duplex steel 2205, hastelloy c276, inconel 625 i super stal nierdzewna 904L, Wszystkie nasze produkty spełniają lub przewyższają AISI / ASTM A213, A269, A312, EN 10216, GHOST 9941, GB, standard JIS. zgodnie z określonymi wymaganiami i pełną dokumentacją.

Więcej zdjęć o naszym warsztacie:

Szczegóły kontaktu
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. BAIN SHEN

Tel: 86-577-86655372

Faks: 86-577-86655371

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)